Ana sayfa

Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited

iyi kalite Baş sahne ışıkları hareketli satış için
iyi kalite Baş sahne ışıkları hareketli satış için
Çok teşekkür ederim. Işıklandırmaya ihtiyaç duyduğumda beni şirketinizle birlikte tutacak bu şeyler.

—— Ben

Merhaba, Alin, Hareketli kafalarınız ve par ışıklarınız çok popüler ve iyi satıyor. Mümkün olan en kısa sürede sipariş vermek için sizinle iletişime geçeceğim.

—— Certin Korun

Benzersiz tasarım, yüksek kaliteli ürünler. Altın tedarikçisi, beni satın almak için çok zaman kazanın! Bana işte çok yardımcı ol! Teşekkürler!

—— Bay Jemshidbek

Bana yüksek kaliteli sahne aydınlatma armatürleri sunduğunuz için teşekkür ederim, müşterilerim ışık efektlerinin çok iyi ve dayanıklı olduğunu söyledi.

—— Stan Batt

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited
Merry Christmas And Happy New Year 2015 Beijing Show factory GET Show 2016 2015 Guangzhou fair 2014 Shanghai Show 2014 Guangzhou Fair GET SHOW

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Renk hayal gücü
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 18000000-22000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 60% - 70%

Aydınlatma Limited LED rengi Hayal 2007 başlarında Özellikle tasarımlar ve enerji tasarruflu sahne aydınlatma armatürleri üretmektedir birkaç genç ama profesyonel ve deneyimli aydınlatma mühendisleri tarafından kurulmuştur. Genç olmasına rağmen, kaliteli ürünleri ve hizmeti hem yurtdışında hem de yurtiçinde farklı insanları cezbetmiştir. Çok iyi bir şekilde hızlı büyüdü ...

Endüstrinin gelişimi ve müşterilerin isteği üzerine Color Imagination, OEM, ODM'den markalaştırmaya kadar çok çeşitli araştırma ve imalat aydınlatma armatürleri üretmeye başladı. Renkli Hayal gücü yurtiçi ve yurtdışı yanlısı aydınlatma alanlarında iyi bir üne ve pazar payına sahip olsa da, daha iyi bir yol aramayı ve sevgili müşterilerimize güncel ışıklandırma ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Uzak görüş vizyonundan dolayı, Renkli Hayal ağırlıklı olarak, özellikle sahne fikstürleri, duvar yıkama fikstürleri ve benzeri gibi LED aydınlatma endüstrisine odaklanır.

Yıllarca geliştirilen Color Imagination, bu potansiyel yeni enerji endüstrisinde ana LED aydınlatma tasarımcısı ve tedarikçisi olarak büyümüştür. Renkli Hayal Gücü, LED endüstrisinde lider olarak büyüyen bir hedefle, ileri araştırma teorileri, yönetim çözümleri ve kalite kontrol sistemi tarafından yönlendirilmekte ısrar eder.

Renkli Hayal Aydınlatma Ltd, iş ilişkilerinde tasarım, imalat, kullanışlılık ve satış sonrası hizmet alanlarında mükemmellik anlayışı yakalamıştır. Şirket, çok fonksiyonlu araştırmalarını geliştirme sistemi ve diğer şirket kuruluşlarından ödün vermiştir. İstenmeyen mesleki ruh ve kurumsal konseptin, müşteri merkezli kalkınma amaçlarının bütünlüğüyle yönlendirilmeye devam ediyoruz ve sürekli yenilikçi olmaya çalışıyoruz ve müşterilerimize, etkin zamanında sıcak hizmetler ile birlikte daha üstteki LED veya enerji tasarruflu armatürleri sunmak için çalışıyoruz. Günümüzde Renkli Hayal gücü, kavramsal anlayış ve LED / enerji tasarrufu teknolojisine hakim olma yüzünden markalaşma alanını veya OEM / ODM'yi kapsayan yerli ve yabancı müşterilerin yüzlerce tarafından oldukça tanınmış ve önerilmiştir. Marka adı Color Imagination sadece birkaç yıllık çabalarıyla büyüyor. Color Imagination'ın ürünleri, nerede olduğunuz ve nerede olduğunuzdan bağımsız olarak, 50W / 90W / 150W LED SPOT / BEAM, 180W / 230W / 330W KİRİŞ / SPOT (ŞARP), CREE QUAD WASH ve ZOOM, Açık / Kapalı LED Par, vb. Aralıkları arasında değişmektedir. , Sadece fikstürümüzün yanında olmanız halinde, Renk Hayalgücünden memnun kalacaksınız.

Soçi 2014 Olimpiyat Kış Oyunları Açılış Töreni

İletişim bilgileri
Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited

İlgili kişi: Miss. Alin zhu

Tel: 86-20-8499- 2310

Faks: 86-20-8499-2306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)