Ana sayfa

Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited Fabrika turu

iyi kalite Baş sahne ışıkları hareketli satış için
iyi kalite Baş sahne ışıkları hareketli satış için
Çok teşekkür ederim. Işıklandırmaya ihtiyaç duyduğumda beni şirketinizle birlikte tutacak bu şeyler.

—— Ben

Merhaba, Alin, Hareketli kafalarınız ve par ışıklarınız çok popüler ve iyi satıyor. Mümkün olan en kısa sürede sipariş vermek için sizinle iletişime geçeceğim.

—— Certin Korun

Benzersiz tasarım, yüksek kaliteli ürünler. Altın tedarikçisi, beni satın almak için çok zaman kazanın! Bana işte çok yardımcı ol! Teşekkürler!

—— Bay Jemshidbek

Bana yüksek kaliteli sahne aydınlatma armatürleri sunduğunuz için teşekkür ederim, müşterilerim ışık efektlerinin çok iyi ve dayanıklı olduğunu söyledi.

—— Stan Batt

Ben sohbet şimdi
1 2
Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited
Testing proudcts
Show room

Testing proudcts

Show room

  • Üretim hattı

    Endüstri gelişimi ve müşterilerin isteği gibi OEM, ODM'den markalaştırmaya kadar çok çeşitli araştırma ve imalat aydınlatma armatürleri üretmeye başlıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı profesyonel aydınlatma alanlarında iyi bir üne ve pazar payına sahip olduğumuz halde sevgili müşterilerimize güncel aydınlatma ürünleri sunmak için daha iyi bir yol aramaktayız. Uzak görüş vizyonumuz nedeniyle, özellikle sahne fikstürleri, mimari armatürler ve benzeri gibi LED aydınlatma endüstrisine odaklanıyoruz.

    Yıllar geçtikçe firmamız, bu potansiyel yeni enerji endüstrisinde ana LED aydınlatma tasarımcısı ve tedarikçisi olarak büyümüştür. Ayrıca LED endüstrisinde lider olarak büyüyen bir hedefle, ileri araştırma teorileri, yönetim çözümleri ve kalite kontrol sistemi rehberliğinde ısrar ediyoruz

İletişim bilgileri
Guangzhou Color Imagination LED Lighting Limited

İlgili kişi: Miss. Alin zhu

Tel: 86-20-8499- 2310

Faks: 86-20-8499-2306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)